Одмор во Калитеа, Грција во Август и Септември! До 8% попуст на 7 ноќевања со појадок во хотел Maya Bay, Калитеа - Халкидики за термин по избор од Т.А. Атлантис

Цена од

13578 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

14818 ден.

Попуст

8%

Заштеда

1240 ден.
 • Ул. Димитар Влахов бр.18 Струмица

  Одведи ме таму

  071 307 212

  info@atlantis.com.mk

Добивате

Понудата по лице за 7 ноќевања со појадок во хотел Maya Bay, Калитеа за термин по избор

Опции на понудата:

25.08-01.09.2019 14,818 ден. (239 еур)
13,578 ден. (219 еур)
01.09-08.09.2019 12,958 ден. (209 еур)
12,958 ден. (209 еур)
08.09-15.09.2019 11,098 ден. (179 еур)
11,098 ден. (179 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.07.2019 до 08.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата на 071 307 212
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата и да потпишете договор за патување
 • Доплати:
 • Туристичка такса од 1,5 евра по соба на ноќ која се плаќа во хотел;
 • Можност за доплата за превоз (возрасен) - 30€ од Битола или Прилеп | 35€ од Скопје, Велес, Неготино, Удово, Струга, Охрид, Кичево | 40€ од Штип, Радовиш и Струмица
 • Можност за доплата за превоз (дете 2-11,99) - 20€ од Битола или Прилеп | 25€ од Скопје, Велес, Неготино, Удово, Струга, Охрид, Кичево | 30€ од Штип, Радовиш и Струмица
 • Едно дете до 11,99 години - БЕСПЛАТНО!
 • 2-ро дете од 0-11,99 години - доплата од 13€ на ноќ;
 • Трет возрасен сместен на дополнително легло 17€ на ноќ.

Опис

Локација: 

Грција / Халкидики / Касандра / Калитеа. Хотелот има одлична локација, земајќи го во предвид фактот дека се наоѓа во близина на центарот на Калитеа, која истовремено нуди прекрасен поглед на Заливот Торонеос. Во близина на хотелот се наоѓаат најпознатите ноќни клубови од овој регион, кои нудат разновидна програма.

Плажа: Неполни 5 минути од песочна плажа.

Услуга: Ноќевање со појадок (шведска маса).

Интернет: Бесплатно на бар / базен.

Сместување: Стандардна Двокреветна соба (Double Standard Room) - Двокреветни стандардни соби имаат страничен поглед на море.

Вид на дополнително легло: кауч на пуштање, може да се сместат 2 деца до 11.99 години или 1 возрасен / baby cot на барање - бесплатно!

Сите соби се опремени со ТВ, мини бар, клима уред, телефон, фен за коса, LCD телефизор, сеф, софа (дополнително легло), балкон, купатило со туш.

Хотелски содржини: 

Надворешен базен (бесплатно), бар покрај базен, рецепција 24 / 7, игротека за деца, room service (со доплата), перална (со доплата).

За деца:Во склоп на хотелот има игротека за нашите најмали пријатели.

Важна напомена:

При користење на лежалки и чадори на плажа строго е забрането консумирање на храна и пијалоци!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.