Одмор во Парга, Грција во Август и Септември! До 19% на 7 ноќевања со појадок во хотел Alkyon Парга за термин по избор од ТА Атлантис

Цена од

12958 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

16058 ден.

Попуст

19%

Заштеда

3100 ден.
 • Ул. Димитар Влахов бр.18 Струмица

  Одведи ме таму

  071 307 212

  info@atlantis.com.mk

Добивате

Понудата е по лице за 7 ноќевања со појадок во хотел Alkyon, Парга за термин по избор

Опции на понудата:

28.08-04.09.2019 16,058 ден. (259 еур)
12,958 ден. (209 еур)
04.09-11.09.2019 15,438 ден. (249 еур)
15,438 ден. (249 еур)
11.09-18.09.2019 11,718 ден. (189 еур)
11,718 ден. (189 еур)
18.09-25.09.2019 9,858 ден. (159 еур)
9,858 ден. (159 еур)
25.09-02.10.2019 8,618 ден. (139 еур)
8,618 ден. (139 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.07.2019 до 25.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата на 071 307 212
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата и да потпишете договор за патување
 • Доплати:
 • Прво дете 0-5.99 Бесплатно - не користи легло
 • Прво дете 6-11,99 Бесплатно на база ноќевање со појадок
 • Второ дете 0-11.99 години во трокреветна соба БЕСПЛАТНО на база ноќевање со појадок
 • Трет возрасен во трокреветна соба -10 € на ден
 • Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Опис

Хотел ” Alkyon” се наоѓа во централниот дел на Парга, и оваа година е комплетно реновиран.

Хотелот располага со двокреветни и трокреветни соби. Собите располагаат со клима (вклучена во цена ), интернет, сеф. Исто така во склоп на хотелот има надворешен базен , чие што користење е бесплатно за гостите на хотелот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.