Одмор во Полихроно, Грција (Август и Септември)! До 15% попуст на 7 ноќевања со појадок во хотел Polychrono Beach Полихроно - Халкидики за термин по избор од ТА Атлантис

Цена од

14198 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

16678 ден.

Попуст

15%

Заштеда

2480 ден.
 • Ул. Димитар Влахов бр.18 Струмица

  Одведи ме таму

  071 307 212

  info@atlantis.com.mk

Добивате

Понудата по лице за 7 ноќевања со појадок во хотел Polychrono Beach, Полихроно за термин по избор

Опции на понудата:

1/3 (25.08-01.09.2019) 16,678 ден. (269 еур)
14,198 ден. (229 еур)
1/4 (25.08-01.09.2019) 16,678 ден. (269 еур)
14,198 ден. (229 еур)
1/4 соба на приземје (25.08-01.09.2019) 14,570 ден. (235 еур)
12,958 ден. (209 еур)
1/3 (01.09-08.09.2019) 12,958 ден. (209 еур)
12,958 ден. (209 еур)
1/4 (01.09-08.09.2019) 13,578 ден. (219 еур)
13,578 ден. (219 еур)
1/4 соба на приземје (01.09-08.09.2019) 11,470 ден. (185 еур)
11,470 ден. (185 еур)
1/3 (08.09-15.09.2019) 10,478 ден. (169 еур)
10,478 ден. (169 еур)
1/4 (08.09-15.09.2019) 11,098 ден. (179 еур)
11,098 ден. (179 еур)
1/4 соба на приземје (08.09-15.09.2019) 8,990 ден. (145 еур)
8,990 ден. (145 еур)
1/3 (15.09-22.09.2018) 9,238 ден. (149 еур)
9,238 ден. (149 еур)
1/4 (15.09-22.09.2018) 9,858 ден. (159 еур)
9,858 ден. (159 еур)
1/4 соба на приземје (15.09-22.09.2018) 7,750 ден. (125 еур)
7,750 ден. (125 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.07.2019 до 15.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Доплати:
 • Туристичка такса од 1,5 евра по соба на ноќ која се плаќа во хотел;
 • Патничко осигурување
 • Можност за доплата за превоз (дете) - 30€ од Битола или Прилеп | 35€ од Скопје, Велес, Неготино, Удово, Струга, Охрид, Кичево | 40€ од Штип, Радовиш и Струмица
 • Можност за доплата за превоз (дете 2-11,99) - 20€ од Битола или Прилеп | 25€ од Скопје, Велес, Неготино, Удово, Струга, Охрид, Кичево | 30€ од Штип, Радовиш и Струмица
 • Прво дете до 11,99г. во Quadraple room на редовно легло плаќа 50% од цената за возрасен;
 • Второ дете до 11,99 во Quadraple соба на редовно легло се сместува БЕСПЛАТНО;
 • Трето дете 0-11,99 во Quadraple соба не користи легло, плаќа 50% од цената за возрасен;
 • Трет возрасен на редовно легло во Triple / Quadraple плаќа 50% од цената за возрасен;
 • Четврти возрасен на редовно легло плаќа 75% од цената за возрасен.

Опис

Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Полихроно

Плажа: Сопствена плажа. Песочна со ситни каменчиња

Услуга: Ноќевање со појадок

Интернет: Бесплатно wi-fi на рецепција, бар и плажа

Сместување: Хотелот располага со соби на приземје (сутерен), прв и втор кат. 
Сите соби се опремени со клима уред (со доплата), сателитска ТВ, телефон, мал фрижидер / мини бар, купатило со туш, балкон. Собите сутерен имаат заедничка тераса.

Хотелски содржини:

Хотелот се простира на самата плажа, урбано уредена со лежалки, чадори за сонце. 
Има сопствен ресторан во кој се служи појадокот. 
Уживајте во освежителни пијалоци, кафе или мала ужина во надворешниот бар на хотелот - на тераса со прекрасен поглед на заливот Торонеос. 
Хотелот е лоциран на шеталиштето во Полихроно и е во близина на различни таверни, кафулиња и продавници. 
Гостите можат да го користат јавниот простор за паркирање во близина.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.