Одмор во Неа Потидеа, Грција (Август и Септември)! До 11% попуст на 7 All Inclusive ноќевања во хотел Potidea Golden Beach, Неа Потидеа - Халкидики за термин по избор од Т.А. Атлантис

Цена од

21018 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

23498 ден.

Попуст

11%

Заштеда

2480 ден.
 • Ул. Димитар Влахов бр.18 Струмица

  Одведи ме таму

  071 307 212

  info@atlantis.com.mk

Добивате

Понудата е по лице за 7 All Inclusive ноќевања во хотел Potidea Golden Beach, Неа Потидеа за термин по избор

Опции на понудата:

анекс 1 (25.08-01.09.2019) 22,878 ден. (369 еур)
21,018 ден. (339 еур)
анекс 2 (25.08-01.09.2019) 23,498 ден. (379 еур)
21,018 ден. (339 еур)
анекс 1 (01.09-08.09.2019) 16,678 ден. (269 еур)
16,678 ден. (269 еур)
анекс 2 (01.09-08.09.2019) 17,298 ден. (279 еур)
17,298 ден. (279 еур)
анекс 2 (15.09-22.09.2019) 12,338 ден. (199 еур)
12,338 ден. (199 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.07.2019 до 15.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата на 071 307 212
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата и да потпишете договор за патување
 • Доплати:
 • Туристичка такса од 1,5 еур по соба на ноќ
 • Трет возрасен на дополнително легло плаќа 25€ на ноќ
 • Второ и трето дете од 0-11,99 години плаќаат 17€ на ноќ
 • Клима уред е со доплата на рецепција, 6€ на ден
 • Можност за доплата за превоз (возрасен) - 30€ од Битола, Прилеп, Ресен | 35€ од Скопје, Велес, Неготино, Удово, Струга, Охрид, Кичево | 40€ од Штип, Радовиш и Струмица
 • Можност за доплата за превоз (дете 2-11,99) - 20€ од Битола, Прилеп, Ресен | 25€ од Скопје, Велес, Неготино, Удово, Струга, Охрид, Кичево | 30€ од Штип, Радовиш и Струмица

Опис

Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Неа Потидеа. 

 • Hotel - Nea Moudania,  9.2 km; Hotel - Nea Fokea, 11.5 km; Hotel - Afytos, 16.6 km; Hotel - Kalithea, 19.5 km;

Плажа:На неполни 2 минути пешачење, песочна плажа.

Услуга:ALL INCLUSIVE концептот е наведен подолу. Услугата започнува со ручек а завршува со појадок.

Интернет: Доплата на рецепција.

Сместување:Хотелот се состои од две згради една позади друга.

Во АНЕКС 1 (зграда кај базенот и ресторанот) на располагање се само 1/2 двокреветни соби и 1/2+1 двокреветна соба со помошен кревет. Во АНЕКС 2 на распоагање се трокреветни и четворокреветни соби (трето и четврто легло се дополнителни легла). Дополнителниот кревет е на расклопување, од дрвена или метална конструкција, што може значајно да влијае на просторот и комодитетот во Вашата соба. 

Сместувањето во собите е после 14:00 часот (локално време), а напуштањето на собите е во 10:00 часот.

Сите соби се опремени со соодветен број на редовни и дополнителни легла, телевизор, фрижидер / мини бар, фен за коса (треба да се побара од рецепција), купатило со туш, балкон, клима (со доплата на рецепција во хотел, 6 евра на ден), можност за бебешко креветче (baby cot) - на барање, со доплата во хотел од 5 евра на ден, сег со доплата од 1 евро на ден.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.