Одмор на Тасос, Грција (Јули)! 10% попуст на 7 ноќевања со појадок во хотел Achilion Скала Потамиа за термин по избор од ТА Атлантис

Цена од

9238 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

10230 ден.

Попуст

10%

Заштеда

992 ден.
 • Ул. Димитар Влахов бр.18 Струмица

  Одведи ме таму

  071 307 212

  info@atlantis.com.mk

Добивате

Понудата е по лице за 7 ноќевања со појадок во хотел Achilion Скала Потамиа, Тасос

Опции на понудата:

12.07-19.07.2019 10,199 ден. (165 еур)
10,199 ден. (165 еур)
19.07-26.07.2019 11,315 ден. (183 еур)
11,315 ден. (183 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2019 до 26.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Доплати:
 • Туристичка такса од 1,5 € по соба на ноќ, истата се плаќа директно во објектот
 • Доплата за дете (0-2г) 10 € на ден
 • Клима уред - доплата 7 € на ден.
 • Патничко осигурување
 • Доплата за корситење на клима уред се плаќа на лице место

Опис

Хотел Ахилион е 3 - ѕвезден хотел, лоциран во Скала Потамиа на 800 метри од Golden Beach.

Капацитет:

Хотелот раполага со 32 соби, надворешен базен, бар на базен, а во собите сеф. 

Услуги:

Бесплатен доручек, бесплатно Wi - Fi, ТВ, мал фрижидер, бесплатен паркинг.

Опис на соби:

Постојат соби со поглед на море, соби со поглед на планина и соби со поглед на планина и море.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.