10 ја следат оваа компанија


Lavazza Blue кафемат на капсули

10500 ден.

 • Vero Center Mall, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 304 001

  coffeeclubmk@gmail.com

Опис

3 избор на копче на допир (Еспресо, Лонг Еспресо, бесплатна доза)

 • Време за стартување на машината: 20 сек.
 • Капацитет на резервоарот за вода: 0,9 л
 • Резервоар за чаши прилагодлив на 2 висини
 • Работете само со капсули Lavazza Blue
 • Полу - автоматско исфрлање на користени капсули
 • Користен капацитет на контејнери за капсули: 9

*Компатабилен само со ситем Lavazza Blue капсули

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Премиум брендови на кафиња. Тука ќе можете да најдете кафе во зрно, капсули или подс/есе. Комплетен избор на кафемати и мелници за домашна или канцелариска работа. Не ги заборавајте нашите бариста додатоци и блогoт наменет за вистинските љубители на доброто еспресо.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.