7 ја следат оваа компанија


- 14%

Lavazza Cremoso | Dolce Gusto

384 ден.

330 ден.

Опис

Мешавина од централно-јужноамериканска арабика и азиска Робуста, стручно измешана од Лаваца, создаваат еспресо со силен и полноправен вкус. Процесот на печење му дава вкус на чоколадо и суво овошје. Вкусете ја целата кремавост на вистинско Еспресо. Капсули компатибилни со машините NESCAFÉ® DOLCE GUSTO® *

Број на капсули:  16 

Интензитет:   7 

Детали за испорака

За компанијата

E-Horeca.mk е најголемата електронска продавница за кафе во Македонија

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.