52% попуст на депилација на нозе со ладен восок во La Vita - Em во вредност од 600 ден. по цена од 290 ден.

img

Цена

290 ден.

Вредност

600 ден.

Попуст

52%

Заштеда

310 ден.

Преостанато време

 • Методија Шаторов Шарло 26/1, Скопје

  Одведи ме таму

  078 450 713

  lavitaem@gmail.com

Добивате

Депилација на нозе со ладен восок

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.06.2020 до 31.07.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон или вибер 078 450 713
 • Понудата важи за жени

Опис

Отстранувањето на непосакуваните влакна е дел од женското секојдневие. Современите жени сакаат постојано да имаат мазно тело, а најдобриот начин да си го подарат тоа е преку депилацијата.

За компанијата

Во модерно опремен простор и топол амбиент La Vita - Em овозможува максимално задоволување на сите потреби и барања од страна на секој клиент или пациент во областа на физикалната медицина и убавината.

Зошто La Vita - Em?

Сертифициран тим - Нашиот тим е составен од висококвалификуван дипломиран физиотерапевт кој исто така има и долгогодишно искуство и врвно знаење во областа на козметологијата.

Хигиена - Опрема за еднократна употреба, персонализирана за лојални клиенти.

Приватност - Вниманието е посветено само на вас.

Најсовремена апаратура - BTL (Велика Британија) - апарат кој користи комбинирана физикална терапија. Најсовремени апарати со соодветни обуки за истите.

Врвен квалитет - Во нашиот центар се користат производи од природна или медицинска козметика како што се: Bioderma, Victoria Vynn, Babor и Depileve.

Искуство - Третманите ги извршува стручно лице со долгогодишно искуство.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.