Совршени нокти! 42% попуст на маникир со гел лак во La Vita - Em во вредност од 500 ден. по цена од 290 ден.

Цена

290 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

42%

Заштеда

210 ден.

Преостанато време

Купени: 16

 • Методија Шаторов Шарло 26/1, Скопје

  Одведи ме таму

  078 450 713

  lavitaem@gmail.com

Добивате

Маникир со гел лак

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.06.2020 до 30.09.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон или вибер 078/450-713
 • Понудата важи за жени
 • За вадење на претходно направени нокти од друг салон се плаќа 100 ден. директно во салонот
 • Салонот нема да работи од 13 до 19 Август поради колективен годишен одмор

Опис

Маникир претставува нега на ноктите, прстите и кожата на рацете.

 

За компанијата

Во модерно опремен простор и топол амбиент La Vita - Em овозможува максимално задоволување на сите потреби и барања од страна на секој клиент или пациент во областа на физикалната медицина и убавината.

Зошто La Vita - Em?

Сертифициран тим - Нашиот тим е составен од висококвалификуван дипломиран физиотерапевт кој исто така има и долгогодишно искуство и врвно знаење во областа на козметологијата.

Хигиена - Опрема за еднократна употреба, персонализирана за лојални клиенти.

Приватност - Вниманието е посветено само на вас.

Најсовремена апаратура - BTL (Велика Британија) - апарат кој користи комбинирана физикална терапија. Најсовремени апарати со соодветни обуки за истите.

Врвен квалитет - Во нашиот центар се користат производи од природна или медицинска козметика како што се: Bioderma, Victoria Vynn, Babor и Depileve.

Искуство - Третманите ги извршува стручно лице со долгогодишно искуство.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.