53 ја следат оваа компанија


LAVOR Перач со вода GALAXY HPC 140 + 1 година гаранција

6990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Максимален притисок: 140 bar
  • Проток: 450 l/h
  • Моќ: 1900 W
  • Тежина: 9 kg
  • Производител Lavor
  • Земја на потекло Италија

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.