53 ја следат оваа компанија


Лажица + мини вилушка за маслинки

80 ден.

20 ден.

Опис

  • Материјал: пластика + метал
  • х 1 лажица
  • x 1 вилушка
  • Компактен дизајн
  • Можност за закачување
  • Должина: 21 cm
  • Безбедна да се мие во машина за садови

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.