55 ја следат оваа компанија


img

- 60%

Лажица пластична за обувки

200 ден.

80 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

Лажица пластична за обувки

  • Должина: 60 cm
  • Материјал: Пластика
  • Боја: Достапна во зависност од количините

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.