Лажна камера

450 ден.

290 ден.

Купени:

4
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производ

 • Оваа камера е нефункционална камера за надзор, со цел да ги измами натрапниците
 • Се поставува на видно место, за да луѓето кои поминуваат ја забележат и веруваат дека во областа има видео надзор
 • Изгледот е идентичен како на вистинска камера за надзор
 • Овие лажни камери се одличен начин да се заштити вашиот дом или деловен простор, без да потрошите многу пари
 • Често се користат во комбинација со вистински камери за надзор
 • Користи батерии за да светка црвеното светло, доколку не сакате да светка, едноставно одстранете ги батериите
 • Едноставна и брза инсталација, без кабли може да се постави било каде
 • Работи на 2 АА батерии. Батериите не се вклучени во сетот

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.