46 ја следат оваа компанија


Лажна камера

450 ден.

290 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производ

 • Оваа камера е нефункционална камера за надзор, со цел да ги измами натрапниците
 • Се поставува на видно место, за да луѓето кои поминуваат ја забележат и веруваат дека во областа има видео надзор
 • Изгледот е идентичен како на вистинска камера за надзор
 • Овие лажни камери се одличен начин да се заштити вашиот дом или деловен простор, без да потрошите многу пари
 • Често се користат во комбинација со вистински камери за надзор
 • Користи батерии за да светка црвеното светло, доколку не сакате да светка, едноставно одстранете ги батериите
 • Едноставна и брза инсталација, без кабли може да се постави било каде
 • Работи на 2 АА батерии. Батериите не се вклучени во сетот

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.