Недела на храна #СкопјеГурман! До 52% попуст на багет по избор + кока кола + помфрит во Le Smos Gastro Lounge Bar

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! До 52% попуст на багет по избор + кока кола + помфрит во Le Smos Gastro Lounge Bar

Цена

119 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

250 ден.

Попуст

52%

Заштеда

131 ден.

Купени : 35

 • Ул. Аминта Трети бр. 38 Скопје

 • 02 2444 111

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 00:00 Саб-Нед: 08:00 - 00:00

Добивате

Багет по избор + кока кола + помфрит:

 • Пилешки багет , цена: 250 ден. 119 ден.
 • Рибешки багет , цена: 280 ден. 145 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.06.2018 до 16.07.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Состав:

 • Пилешки багет (пилешки парчиња во зачини, варено јајце, салата, белгиски сос) + помфрит + кока кола
 • Рибешки багет (похована рибешка филета, варено јајце, салата, тартар сос) + помфрит + кока кола
Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.