Недела на храна #СкопјеГурман! 34% попуст на смути по избор: Tropicar Refresher Smoothie или Popeye Power Smoothie во Le Smos Gastro Lounge Bar

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! 34% попуст на смути по избор: Tropicar Refresher Smoothie или Popeye Power Smoothie во Le Smos Gastro Lounge Bar

Цена

79 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

120 ден.

Попуст

34%

Заштеда

41 ден.

Купени : 8

 • Ул. Аминта Трети бр. 38 Скопје

 • 02 2444 111

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 00:00 Саб-Нед: 08:00 - 00:00

Добивате

Смути по избор:

 • Tropicar Refresher Smoothie
 • Popeye Power Smoothie

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.06.2018 до 09.07.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Состав:

 • Tropicar Refresher Smoothie (ананас, банана, кокос, јаболко)
 • Popeye Power Smoothie (банана, јаболко, спанаќ, киви)
Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.