92% попуст на онлајн курс: Learn German Language со ниво по избор + Е-сертификат од Course Central во вредност од 9300 ден. (150 €) по цена од 744 ден. (12 €)

Цена од

744 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

9300 ден.

Попуст

92%

Заштеда

8556 ден.

Добивате

Опции на понудата:

Learn German Language A1.1 9,300 ден. 744 ден.
Learn German Language A1.2 9,300 ден. 744 ден.
Learn German Language A2.1 9,300 ден. 744 ден.
Learn German Language A2.2 9,300 ден. 744 ден.
Learn German Language B1 9,300 ден. 744 ден.
Learn German Language B2 9,300 ден. 744 ден.

Oнлајн курс: Learn German Language со ниво по избор + Е-сертификат
Поеднично за секое курс прочитајте на линковите наведени во делот ОПИС

Услови

  • Купонот може да се искористи од 24.09.2021 до 24.01.2022
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • Во полето Voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот
  • По завршувањето на курсот добивате e-сертификат
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
  • За дополнителни информации обратете се на email: support@coursecentral.co.uk

Опис

Learn German Language courses are designed for professionals who want to thrive in their profession. These courses cover all the essential skills and knowledge needed to become specialized in this sector. You will learn real-life knowledge and expertise from industry experts and practitioners.

By the end of each course, you will get complete knowledge and marketable skills. The course also comes with an accredited certificate, which will add extra value to your resume and help you stand out in the job market. In short, Learn German Language courses are perfect to fast-track your career. So what are you waiting for? Enroll today!

Подетално за пограмата на секој курс прочитајте на следниве линкови Learn German Language A1.1Learn German Language A1.2Learn German Language A2.1Learn German Language A2.2Learn German Language B1Learn German Language B2

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.