42 ја следат оваа компанија


Водоотпорна LED батериска светилка

580 ден.

399 ден.

Преостанато време

Шифра:

100000000164
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот

 • 200 lm
 • 250m домет
 • Водоотпорна
 • Издржливот на батерија 100.000 часови
 • Фокусно (torch) светло со можност за подесување
 • Полнач за батерии + полнач за во кола
 • Дифузер

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.