50% попуст на LED сијаличка – додаток за приврзок од Карес

189 ден.

94 ден.

Преостанато време

 • ул. Даме Груев бр. 7

  Одведи ме таму

  02 3232 515

  Info@kares.mk

Опис

Уникатна LED сијаличка во мини верзија, која може да се употребува и како додаток за приврзок. Работи на принцип на повелкување и содржи 1 LED светилка која обезбедува 10 лумени. Исто така може да се прикачи и за ранец или ташна. Направена е од висококвалитетна ABS пластика и содржи батерии.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 27.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне во продажното место на Карес во Центар

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 30.04.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.