LED Ламба за биро со USB

289 ден.

Купени:

3
Катeгории:

  • ВЕБ СТРАНА

  • FACEBOOK

  • INSTAGRAM

Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензии: висина 25 cm
  • Еластичен врат
  • Постоље: 12 cm
  • USB

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Arena". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Arena" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 700 ден..
Види ја продавницата на "Arena" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.