38% попуст на 5m RGB LED лента за декорирање + далечински управувач од Smajo Commerce во вредност од 1199 ден. по цена од 749 ден.

РАСПРОДАДЕНО

38% попуст на 5m RGB LED лента за декорирање + далечински управувач од Smajo Commerce во вредност од 1199 ден. по цена од 749 ден.

Цена

749 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,199 ден.

Попуст

38%

Заштеда

450 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • Sultan Murat Mosque, Skopje, Macedonia

 • 078 320 069

 • info@smajo.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:00 - 17:00

Добивате

5m RGB LED лента

 • Во 15 бои + бела (вкупно 16)
 • Далечински управувач, адаптер 5A и трафо

 


Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.12.2017 до 24.02.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат директно од Smajo Commerce
 • Со купени производи во вредност од над 1000 денари, добивате бесплатна достава

Опис

Карактеристики на производот:

 • Должина 5m, 14.4W од метар, со можност да ја скратите доколку не ви одговара големината
 • Водоотпорна, обложена со силикон од предната страна
 • Во 15 бои + бела (вкупно 16)
 • Комплет со далечински управувач, адаптер 5A и трафо
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ