ЛЕД лентa за декорирање на внатрешен простор со јачина по избор: 14.4W или 7W

349 ден.

Боја е задолжително поле!

Големина е задолжително поле!

Опција е задолжително поле!

Остануваат:

1000
 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

  Одведи ме таму

  02 613 7030

  info@teslaled.mk

Опис

Карактеристики:

Лед лента 14.4W

 • Погодни за спуштени плафони, кујни, шанкови, детски соби и сл.
 • Работи на 12V преку трафо
 • Вид на чипови: 5050
 • Јачина: 14.4W на 1m
 • Заштитен фактор IP44
 • Достапни бои на лентата: Бела, Жолта, Сина, Црвена, Зелена

Лед лента 7W

 • Погодни за спуштени плафони, кујни, шанкови, детски соби и сл.
 • Работи на 12V преку трафо
 • Вид на чипови: 3528
 • Јачина: 7W на 1m
 • Заштитен фактор IP44
 • Достапни бои на лентата: Бела, Жолта, Сина

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.