39 ја следат оваа компанија


- 36%

HYUNDAI литиумска LED преносна светилка 6W

900 ден.

579 ден.

Преостанато време

Шифра:

1800000000134
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Модел: HY/L8060
 • Номинална моќност (W): 6W
 • Капацитет: (V/Ah): 3,7V 2000Ah
 • Литиумска батерија

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.