37% попуст на LED Moonlite камперска фенер лампа Лед Маркет во вредност од 599 ден. по цена од 375 ден.

РАСПРОДАДЕНО

37% попуст на LED Moonlite камперска фенер лампа Лед Маркет во вредност од 599 ден. по цена од 375 ден.

Цена

375 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

599 ден.

Попуст

37%

Заштеда

224 ден.

 • ул. Лондонска 19

 • 02 6091 767; 078 335 559

 • promo@ledmarket.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:30

Добивате

LED Moonlite водоотпорна камперска фенер лампа


Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.01.2018 до 15.03.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

 • Работи на 3 батерии
 • Водоотпорна
 • Две функции: рачна или како фенер

Лед Маркет е специјализирана продавница за Лед материјали. Лед Маркет нуди: лед сијалици, панели, рефлектори, лед ленти, лед цевки, електро материјали.
Посетете го изложниот салон на Лед Маркет и препуштете се во раце на професионалци.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ