Лед надграден панел

650 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Остануваат:

88
  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    info@teslaled.mk

Опис

Лед надграден декоративен панел модел Смарт

Едноставен и модерен стил

Достапни во кружна или коцкаста форма

Декоративен додаток од страната на панелот со тенка сребрена или бронзена линија

Инсталиран Смарт систем во самиот панел кој што ги подржува сите три бои на светлина

3000К; 4000К; 6500К 

Јачина на светлина 18W (Еквивалентно на 150W)

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.