39 ја следат оваа компанија


LED Неонка со модел и јачина по избор

290 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

300000001732
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност 18 W од 615 x 77 x 25 mm 6500K
 • Moќност 36 W од 1215 x 77 x 25 mm 6500K

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.