50 ја следат оваа компанија


LED Неонка со модел и јачина по избор

290 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

300000001732

Опис

Карактеристики на производот:

  • Моќност 18 W од 615 x 77 x 25 mm 6500K
  • Moќност 36 W од 1215 x 77 x 25 mm 6500K

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.