Лед светлосна плоча за плафоњерка 18W или 24W

199 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

8

Остануваат:

192
  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    info@teslaled.mk

Опис

ЛЕД светлосна плоча за плафоњерка 18W и 24W 

Подобрете ја светлината со директна насоченост на светлината кон доле а со тоа не се губи ниту малку од светлината на страна или према горе како кај стандардните сијалици.

Едноставна монтажа од 2 мин.

Лед плочата доаѓа во комплет со магнети за прилепување на металната внатрешна страна од плафоњерката.

Врвен и иновативен производ.

 

 

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.