50 ја следат оваа компанија


- 37%

LED Прекинувач на батерии

300 ден.

190 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

  • Магнет + лепенка
  • 3 ААА батерии (не се вклучени во пакувањето)
  • Можност за закачување на ѕид

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.