До 55% попуст на LED рачно преносно светло - динамо или светло за глава по избор + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

До 55% попуст на LED рачно преносно светло - динамо или светло за глава по избор + бесплатна достава

Цена

149 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

250 ден.

Попуст

40%

Заштеда

101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 100 | Остануваат : 0

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

LED светло по избор:

 • Рачно динамо преносно светло, цена: 250 ден. 149 ден.
 • Преносно светло за на глава, цена: 450 ден. 269 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики:

Рачно преносно светло

 • 3 Hi-Power LED светла
 • Се полни преку динамо механизам 

Преносно светло за на глава 

 • 1 ЛЕД светилка
 • Работи на 3 ААА батерии (не се вклучени во пакувањето)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ