42 ја следат оваа компанија


LED сијалица со јачина по избор

180 ден.

59 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

11
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Голема светлосна ефикасност
 • 20000 часови животен век
 • Волтажа: 170V - 240V
 • Најдобра ефикасност од 220V - 240V
 • Енергетска класа: A

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.