53 ја следат оваа компанија


LED Сијалица Disco Ball

200 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Дебелина на грло: E27
  • LED 3W
  • AC 85-260V
  • Целосна шарена ротирачка светилка
  • Заштеда на енергија за 80%

Оваа светилка ќе ја претвори обичната просторија во Целосна боја. Кога ќе ја инсталирате оваа светилка, оваа светилка автоматски ќе се ротира (AUTO ROTATE) и ќе емитува шарена светлина во секој агол од собата. Оваа светилка користи вртлива монтажа / куќиште на сијалицата од типот e27 што е лесно да се добие

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.