До 45% попуст на LED сијалица MR16 во модел по избор + бесплатна достава

До 45% попуст на LED сијалица MR16 во модел по избор + бесплатна достава

Вредност

400 ден.

Попуст

25%

Заштеда

100 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

​LED сијалица MR16 со моќност и топлина по избор: + бесплатана достава

 • LED MR16 7W 3000k CoB - Алуминиумска, цена: 400 ден. 300 ден.
 • LED MR16 7W 6000k CoB - Алуминиумска, цена: 400 ден. 300 ден.
 • LED MR16 5W 3000k CoB - Алуминиумска, цена: 400 ден. 300 ден.
 • LED MR16 5W 6000k CoB - Алуминиумска, цена: 400 ден. 300 ден.
 • LED MR16 5W 6000k CoB, цена: 300 ден. 180 ден.
 • LED MR16 5W 3000k CoB, цена: 300 ден. 180 ден.
 • LED MR16 3W 3000k CoB, цена: 300 ден. 165 ден.
 • LED MR16 3W 6000k CoB, цена: 300 ден. 165 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот

 • Моќност: 3W, 5W или 7W
 • Боја (топлина): 3000 - 6000k
 • CoB
 • MR16
 • Материјал: алуминиум/високо квалитетна пластика
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ