50 ја следат оваа компанија


LED сијалица со јачина по избор

69 ден.

29 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

  • Голема светлосна ефикасност
  • 20000 часови животен век
  • Волтажа: 170V - 240V
  • Најдобра ефикасност од 220V - 240V
  • Енергетска класа: A
  • Е27

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.