42 ја следат оваа компанија


LED Snowfall Декоративен новогодишен рефлектор

2490 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000001737
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Далечински управувач
 • Држач за во земја
 • Моќност 5W
 • Излезна моќност 100-240 V AC 50/60Hz 250 mA

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.