40 ја следат оваа компанија


- 32%

HYUNDAI LED светилка 4W

650 ден.

442 ден.

Преостанато време

Шифра:

1800000000137
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Модел.: HY/9932LSMD
 • Номинална моќност (W): 4W
 • Капацитет на батерија (V/Ah): 2X4V 900mAh
 • Времетраење на светло: Силно светло 2,5h / Слабо светло 7,5h

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.