29% попуст на LED светилка со диско топка + бесплатна достава во вредност од 750 ден. по цена од 535 ден.

РАСПРОДАДЕНО

29% попуст на LED светилка со диско топка + бесплатна достава во вредност од 750 ден. по цена од 535 ден.

Цена

535 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

750 ден.

Попуст

29%

Заштеда

215 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

 • LED светилка со диско топка
 • Кабел за полнење на батеријата
 • Бесплатна достава

Детални карактеристики можете да најдете во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.07.2017 до 30.08.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

Magic Cool Camping lights

 • Модел: SH-1677
 • Батерија на полнење со вклучен кабел
 • USB излез за полнење помали уреди
 • 3 LED светла во боја
 • 1 фокусно (torch) светло
 • Можност за користење како ламба
 • Висина 25cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ