46 ја следат оваа компанија


LED светилка со магнет во боја по избор

300 ден.

149 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Супер светло COB 1 + 1 (5W)
 • Изработени од лесен ABS материјал
 • Идеални за во вашата кола, дом или за надворешна употреба
 • Работат на 3 ААА батерии кои не се вклучени во производот
 • Едноставно копчиња за вклучување
 • Достапни бои: сина, црвена, зелена, жолта

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.