- 60%

Лед светлечки балон во облик на СРЦЕ

250 ден.

99 ден.

Купени:

3

Остануваат:

497
  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    info@teslaled.mk

Опис

Лед балон.

Облик во СРЦЕ.

Димензија на срцето: 45 на 40цм

Димензија по должина на држачот 60цм.

Боја на светлина: РГБ во сите бои.

Работи на 2 АА батерии.

Балонот иде без батерии.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.