ЛЕД светлечки обетки на магнет во боја по избор цена 199 ден

199 ден.

Купени:

1

Остануваат:

99

Шифра:

000 539
Катeгории:

 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

  Одведи ме таму

  02 613 7030

  info@teslaled.mk

Опис

ЛЕД светлечки обетки на магнет

 • Достапни бои: црвена, зелена, сина, виолетова 
 • Обетките се со вклучени батерии
 • Обетката се закачува на увото со магнетчиња, не е потребно увото да биде дупнато

*Изборот на боја е според залихите.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.