53 ја следат оваа компанија


- 30%

LED светло 3W за во градина со IP65 заштита

500 ден.

350 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 3W (3х1W)
  • Емисија на светлина: 300Lm
  • Животен век: 35000 часови
  • Заштита: IP65
  • Материјал: Алуминиум
  • Работна температура: -20*C – +50*C
  • Димензии: 57х43х95mm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.