53 ја следат оваа компанија


LED светло за на врат со батерија во боја по избор

150 ден.

20 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Детални карактеристики на производот:

  • Одлично за вечерни активности како пешачење, трчање, риболов и други активности
  • Литиумска батерија
  • Достапни бои: црвена и сина

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.