ЛЕД светлосен околувратник за кучиња

350 ден.

Преостанато време

Остануваат:

80

Шифра:

000 530
  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    info@teslaled.mk

Опис

ЛЕД светлосен околувратник за кучиња. Гратис батерија.

Обезбедете го вашето куче да не претрча испред некој автомобил, велосипед или едноставно да гледате подобро каде се движи во ноќните часови.

Лесно и едноставно пронаоѓање на вашето милениче, подобра контрола.

Достапни се повеќе бои.

Изборот на боја се прави при подигнување на производот.

Одличен подарок за секој љубител на кучиња.

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.