50% попуст на LED вграден панел во форма на круг со моќност по избор од Smajo Commerce во вредност од 199 ден. по цена од 99 ден.

50% попуст на LED вграден панел во форма на круг со моќност по избор од Smajo Commerce во вредност од 199 ден. по цена од 99 ден.

Вредност

199 ден.

Попуст

50%

Заштеда

100 ден.

Можност за достава
 • Sultan Murat Mosque, Skopje, Macedonia (FYROM)

 • 078 320 069

 • info@smajo.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:00 - 17:00

Добивате

LED вграден панел во форма на круг со моќност по избор: 3W,6W,12W, 18W или 24W


Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.12.2017 до 08.02.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат директно од Smajo Commerce
 • Со купени производи во вредност од над 1000 денари, добивате бесплатна достава

Опис

Карактеристики на производот:

 • До 80% заштеда на електрична енергија
 • Достапни во 2 форми (круг), за во плафон односно гипс картон
 • Комплет со трафо и штипки
 • Moќност: 3W,6W,12W, 18W, 24W
 • Работат на 220V
 • Животен рок од 20.000 работни часови
 • Температура на светлина: 6500K ладна бела

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ