15% попуст на ледомат VIVAX IM-122T + 1 година гаранција во вредност од 10.000 ден. по цена од 8499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

15% попуст на ледомат VIVAX IM-122T + 1 година гаранција во вредност од 10.000 ден. по цена од 8499 ден.

Цена

8,499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

10,000 ден.

Попуст

15%

Заштеда

1,501 ден.

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Ледомат VIVAX IM-122T + 1 година гаранција


Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики:

 • Капацитет на спремникот за вода 2,4 l
 • Oстанат капацитет: 12 kg/ден
 • Спремник за лед 0.7 kg
 • Индикатор за ниво на вода во спремникот
 • Индикатор за нивото на лед
 • Циклусот за справување со лед трае 6 до 7 мин
 • 9 коцки по циклус
 • Боја сива
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ