50% попуст на пакување од 6 контактни леќи Soft Lenses (Bausch & Lomb) + раствор за леќи (380мл.) со кутивче за чување леќи + оптометриски преглед за контактни леќи во Визус во вредност од 3300 ден. по цена од 1650 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на пакување од 6 контактни леќи Soft Lenses (Bausch & Lomb) + раствор за леќи (380мл.) со кутивче за чување леќи + оптометриски преглед за контактни леќи во Визус во вредност од 3300 ден. по цена од 1650 ден.

Цена

1,690 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,300 ден.

Попуст

49%

Заштеда

1,610 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 13 | Остануваат : 7

 • ул. Македонија бр. 27 ул. Македонија бр. 27, Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 3226 631; 070 344 297

Добивате

 • Пакување од 6 контактни леќи Soft Lenses (Bausch & Lomb)
 • Раствор за леќи (380 мл.) со кутивче за чување леќи
 • Оптометриски преглед за контактни леќи со проверка на: диоптрија, адектватност на леќите со биомикроскоп, димензија на леќите, пропустливост на вода, реакција на растворот, пробно ставање леќи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.07.2018 до 31.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Оптика Визус се наоѓа во центарот на Скопје, на самиот плоштад и во населба Тафталиџе. Оптика Визус постои веќе 20 години и ги нуди следните услуги:

 • Продажба и сервис на диоптерски и сончеви очила
 • Бесплатен преглед за купени очила / леќи кај нас
 • Гаранција за адаптација на прогресивни очила
 • Детско катче
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.