8 ја следат оваа компанија


Ленти за депилација на лице и бикини, детокс 3во1, со активен јаглен - 20 ленти

130 ден.

Опис

  • Ефикасни восочни ленти за депилација на лице и бикини зоната. 
  • Брзо и безболно отстранување на влакната, дури и најкусите влакна.
  • По првото користење влакната веќе почнуваат да растат се помеки и потенки.
  • Лентите се збогатени со активен јаглен кој ги привлекува сите нечистотии и токсини на површината на кожата.
  • Екстрактот од кавијар е извор на вредни протеини , амино киселини и витамини познати по нивните хидратирачки и регенерирачки својства.

Пакувањето содржи 20 ленти за депилација како и 2 марамчиња со бадемово масло , кои го отстрануваат преостанатиот восок , притоа хранејќи ја кожата и олеснувајќи ја иритацијата и евентуалното црвенило.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Палета ДОО од Скопје, е фирма која е основана во 1996 година. Нашата дејност е увоз и дистрибуција на козметикчки производи за нега на лице, тело и коса од бугарски, српски и полски производители. Нашето долгогодишно присуство на македонскиот пазар е знак за нашето искуство во работата од оваа област.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.