8 ја следат оваа компанија


Ленти за депилација на тело и нозе со Арганово масло - 20 ленти

190 ден.

Опис

  • Идеално решение за ефикасно, брзо и безболно отстранување на влакната на телото и нозете.
  • Погодни за најчувствителните типови на кожа.
  • Аргановото масло дејствува како моќен антиоксидант при што и ја хидратира кожата.
  • Со секое наредно користење, несаканите влакна се послаби и потенки.
  • Влакната се отстрануваат од корен, обезбедувајќи одлични и долготрајни резултати.

Во пакувањето ќе најдете 20 ленти за депилација како и 2 марамчиња за чистење со бадемово масло со кои ќе ги отстранете сите остатоци од депилацјата, кои што придонесуваат и за смирување и евентуалната појава на црвенило.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Палета ДОО од Скопје, е фирма која е основана во 1996 година. Нашата дејност е увоз и дистрибуција на козметикчки производи за нега на лице, тело и коса од бугарски, српски и полски производители. Нашето долгогодишно присуство на македонскиот пазар е знак за нашето искуство во работата од оваа област.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.