1 ја следи оваа компанија


#СкопјеГурман! Врвно белгиско чоколадно задоволство од LEONIDAS! До 30% попуст на чоколадни пралини или наполитани во пакување и големина по избор

Цена од

187 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

250 ден.

Попуст

25%

Заштеда

63 ден.

Купени: 12

 • Ул. Димитрие Чуповски, Центар, Скопје (спроти Стопанска Комора на Р.М.)

  Одведи ме таму

  078288504

  info@jass.com.mk

Добивате

Белгиски чоколадни пралини по избор

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 10.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат од продавниците на LEONIDAS со локација во центар и T.Ц. Skopje CITY MALL (приземје)
 • Ограничени количини!

Опис

Леонидас претставува светски познат производител на чоколадни производи, продавајќи над 100 различни видови на белгиски чоколадни пралини во повеќе од 1.400 продажни места ширум светот.

Свежина

Леонидас ја гарантира свежината и квалитетот на своите чоколадни пралини. Тие секокаш се направени според традиционалните методи, користејќи ги само најдобрите состојки. 100% чист какао путер за преливање на чоколадните пралини. Природни состојки, како свеж путер, свеж крем и вкусни деликатеси, како што се лешници од Турција, Морелло цреши од Перогорд, бадеми од Италија и ореви од Гренобл. Исто така, при правењето се користи и најнова технологија со која е загарантирана свежината, квалитетот и сигурноста на производите.

Дарежливост

Животот е преполн со прилики за да ја покажете вашата дарежливост мислејќи на некој друг. Постојано се појавуваат вакви прилики, без разлика дали е во прашање роденден, забава, вечера со пријателите, романтично вечерно излегување или едноставно гест на благодарност. Периоди кога сакате да покажете некому колку многу го сакате или го почитувате. Или моменти кога сакате некого да изненадите, нешто да честитате или пак едноставно сакате некого да разгалите без постоење на некоја посебна причина. Независно дали станува збор за голем или мал повод, Леонидас чоколадните пралини претставуваат совршен подарок.

Детали за испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 700 денари.
 • Време потребно за достава: 2-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 078330561
 • Види ја продавницата на "Leonidas" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.