Врвно белгиско чоколадно задоволство од LEONIDAS! До 35% попуст на чоколадни наполитани во пакување и големина по избор

Цена од

252 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

336 ден.

Попуст

25%

Заштеда

84 ден.

Купени: 3

 • Ул. Димитрие Чуповски, Центар, Скопје (спроти Стопанска Комора на Р.М.)

  Одведи ме таму

  078288504

  info@jass.com.mk

Добивате

Опции на понудата:

Regleta пакување со 24 наполитани - 150 gr. 450 ден. 292 ден.
Balotin наполитани - 150 gr 336 ден. 252 ден.
Пакување со 24 наполитани - 150gr. 590 ден. 384 ден.
Пакување сo 24 наполитани - 150 gr. 590 ден. 413 ден.
Пакување со 48 наполитани 990 ден. 693 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.02.2020 до 10.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето
 • Ограничени количини!

Опис

Леонидас претставува светски познат производител на чоколадни производи, продавајќи над 100 различни видови на белгиски чоколадни пралини во повеќе од 1.400 продажни места ширум светот.

Свежина

Леонидас ја гарантира свежината и квалитетот на своите чоколадни пралини. Тие секокаш се направени според традиционалните методи, користејќи ги само најдобрите состојки. 100% чист какао путер за преливање на чоколадните пралини. Природни состојки, како свеж путер, свеж крем и вкусни деликатеси, како што се лешници од Турција, Морелло цреши од Перогорд, бадеми од Италија и ореви од Гренобл. Исто така, при правењето се користи и најнова технологија со која е загарантирана свежината, квалитетот и сигурноста на производите.

Дарежливост

Животот е преполн со прилики за да ја покажете вашата дарежливост мислејќи на некој друг. Постојано се појавуваат вакви прилики, без разлика дали е во прашање роденден, забава, вечера со пријателите, романтично вечерно излегување или едноставно гест на благодарност. Периоди кога сакате да покажете некому колку многу го сакате или го почитувате. Или моменти кога сакате некого да изненадите, нешто да честитате или пак едноставно сакате некого да разгалите без постоење на некоја посебна причина. Независно дали станува збор за голем или мал повод, Леонидас чоколадните пралини претставуваат совршен подарок.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.